Wydarzenia

SZCZĘŚCIE – ŚCIEŻKA CODZIENNOŚCI. XXVI wakacyjne warsztaty z Akademią Życia

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: poniedziałek, 01, kwiecień 2019

SZCZĘŚCIE – ŚCIEŻKA CODZIENNOŚCI
XXVI wakacyjne warsztaty z Akademią Życia
Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

04 - 14 sierpnia 2019 w Przesiece k. Jeleniej Góry

Mówi się, że trzeba mieć wyłącznie wielkie plany i wielkie marzenia - tymczasem wyobraź sobie, że codziennie budząc się o poranku mówisz do siebie: dzisiaj o jeden uśmiech więcej, o jedno dobre słowo więcej, o jeden czuły dotyk więcej… „W ten sposób każdego dnia w szczęściu coś zostaje dodane, powiększone - coś z wewnętrznej postawy, coś z poszerzenia swojego wnętrza, coś ze stawania się spokojnym, coś ze służenia innym (B. Hellinger)”. Bo szczęście znamienne jest tym, że stajemy się bardziej, istniejemy intensywniej, czujemy mocniej, spotykamy się bliżej…

A więc gdyby tak w ramach codziennej praktyki dać i wziąć – jeden uśmiech więcej, jedno dobre słowo więcej, jeden czuły dotyk więcej – ile dobrego do mojego życia wniosłaby synergia takich codziennych drobnych chwil szczęścia? Ile, dzięki takiej praktyce codziennego szczęścia, mógłbym przyjąć i dać – doświadczając przepływu i obfitości?

Czytaj więcej: SZCZĘŚCIE – ŚCIEŻKA CODZIENNOŚCI. XXVI wakacyjne warsztaty z Akademią Życia

SZCZĘŚCIE – ŚCIEŻKA CODZIENNOŚCI

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 27, grudzień 2017

W dniach 04 - 14 sierpnia 2019 r. w Przesiece k/Jelenie Góry na stokach pięknych Karkonoszy  odbędą się kolejne, już 26-te  wakacyjne warsztaty z Akademią Życia zatytułowane tym razem: „Szczęście – sztuka codzienności”. Nasz zespół składający się z Jacka Borowicza, Kornelii Popek, Pawła Trzcińskiego oraz Joli Misiarz przy wsparciu organizacyjnym Agnieszki Jurko poprowadzi cykl całodziennych warsztatów stwarzając bezpieczną przestrzeń dla osobistej transformacji, uczenia się i relaksu. Zapraszamy do zapoznania się ze  szczegółami w zakładce „Wydarzenia”