Wydarzenia

Konstelacje Przyszłości 2022

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: niedziela, 03, październik 2021

Akademia Życia oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na

Konstelacje Przyszłości 2022

25 - 28 listopada 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

 Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami naszego Ciała, Umysłu i Duszy. Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana? Czy też, skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Czytaj więcej: Konstelacje Przyszłości 2022

FONTANNA ŻYCIA CZYLI JAK MIEĆ WIĘCEJ ŻYCIA W… ŻYCIU ? XXVIII Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: poniedziałek, 10, maj 2021

 FONTANNA ŻYCIA CZYLI JAK MIEĆ WIĘCEJ ŻYCIA W… ŻYCIU?

Jacek Borowicz, Małgorzata Janusiewicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński

26 lipca - 3 sierpnia 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

XXVIII Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia  

W przeszłości wielu wyruszało w poszukiwaniu mitycznej Fontanny Życia, źródła z którego biła cudowna woda, której wypicie gwarantować miało oddalenie końca ziemskiej, biologicznej egzystencji. Ale czy oddalenie w czasie - być może naszego największego lęku - samo w sobie stanowi gwarancję doświadczania pełni i szczęścia tu i teraz? Czy spędzenie czasu swego życia na wędrówce na krańce świata w ciągłej nienasyconej pogoni za umykającym mitycznym celem nie bywa czasem ucieczką przed sobą samym i tym, co w nas samych domaga się dostrzeżenia, wyrażenia i ukochania? Ktoś zadał kiedyś pytanie – czy rzeczywiście potrzebujemy dłuższego życia? A może… potrzebujemy więcej życia  w naszym życiu - tym jakie mamy tu i teraz? Być może Fontanna Życia, Źródło Witalności bije tuż obok, a może zgoła mieści się w nas samych – niekiedy stłumione, zasypane pokładami wstydu, braku akceptacji, niskiej samooceny i negatywnych przekonań o sobie i świecie… 

Czytaj więcej: FONTANNA ŻYCIA CZYLI JAK MIEĆ WIĘCEJ ŻYCIA W… ŻYCIU ? XXVIII Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia

5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 13, maj 2021

Akademia Życia

oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na warsztat

 5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

Jacek Borowicz, Paweł Trzciński

5 - 8 sierpnia 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

 Energia seksualna jest jednym z ważniejszych przejawów naszej energii życiowej. Niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w relacji z partnerem/partnerką czy też jesteśmy sami, energia ta zasila nas na wielu poziomach. Czy mamy jednak do niej pełny, swobodny i świadomy dostęp? Czy też może w naszej osobistej historii ukształtowały się blokady zatrzymujące lub ograniczające jej przepływ? Jak  wtedy przywrócić pełnię naturalnego przepływu naszej energii seksualnej?

Czytaj więcej: 5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI