Wydarzenia

Wiosenne Odrodzenie 2023 czyli jak zasiać ziarno Nowego we wszystkich wymiarach swojego życia 23 - 26 marca 2023

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2023

Akademia Życia oraz  5 Wymiarów 

zapraszają na

Wiosenne Odrodzenie 2023 

czyli jak  zasiać ziarno Nowego  

we wszystkich wymiarach swojego życia 

warsztat prowadzony przez

Jacka Borowicza oraz Pawła Trzcińskiego

23-26 marca 2023 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

I znowu przyjdzie wiosna - wiosna 2023. Tradycyjnie, tak jak wielokrotnie w ubiegłych latach, zwołujemy się,  by poprzez wspólną, uważną pracę nad doskonaleniem siebie celebrować święty czas odradzania się życia. Bo przecież jak co roku, także my ludzie stajemy się częścią procesu budzenia się Natury w jej wszystkich przejawach i wymiarach. To dobry czas by zostawić wreszcie to co nie moje, a co dźwigałem/am do tej pory – to dobry czas by przyjąć to, co należy do mnie. Czas by zamknąć stare sprawy, domknąć drzwi - czas by zwrócić się ku nowemu, ku temu wszystkiemu, czego głęboko w sercu pragnę. To właściwy czas na zajęcie własnego miejsca w życiu i rozpoczęcia własnego w nim życia. To dobry czas do otwarcia się na przyjmowanie. To czas siania nowych ziaren obfitości we wszystkich kluczowych wymiarach mojej egzystencji – w moim duchu, umyśle, emocjach i ciele. Czas by zintegrować energię duchowości, umysłu, emocji i ciała wchodząc w kreatywny stan 5 wymiaru egzystencji – wymiaru, w którym osiągasz spójność poprzez harmonijne współdziałanie Twoich kluczowych wymiarów.

Czytaj więcej: Wiosenne Odrodzenie 2023 czyli jak zasiać ziarno Nowego we wszystkich wymiarach swojego życia...

ŚCIEŻKA WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI 23-31 lipca 2022 r.

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: poniedziałek, 25, kwiecień 2022

29-te Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński

23-31 lipca 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

 

„Najważniejszym rodzajem wolności jest bycie tym, kim naprawdę jesteś.” J.Morrison

... a czym jest dla Ciebie Wolność? Po czym poznajesz, że jesteś wolna/-ny? Jakim człowiekiem, jaką kobietą/jakim mężczyzną jesteś będąc wolną/-ym? Co i jak robisz, jak działasz, co i jak mówisz, co czujesz, jak wyglądasz  kiedy jesteś wolna/wolny? Jaka/jaki jesteś w relacji z innym ludźmi? Jak Wolność… brzmi w Twoich uszach, jaką melodię gra,  jaką pieśń śpiewa?

Czytaj więcej: ŚCIEŻKA WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI 23-31 lipca 2022 r.

5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI edycja 2022

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 05, maj 2022

Akademia Życia oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na 2 edycję zaawansowanego warsztatu

5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

Jacek Borowicz, Paweł Trzciński

2-6 sierpnia 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Energia seksualna jest jednym z ważniejszych przejawów naszej energii życiowej. Niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w relacji z partnerem/partnerką czy też jesteśmy sami, energia ta zasila nas na wielu poziomach. Czy jednak mamy do niej pełny, swobodny i świadomy dostęp? Czy też może w naszej osobistej historii ukształtowały się blokady zatrzymujące lub ograniczające jej przepływ? Jak  wtedy przywrócić pełnię naturalnego przepływu naszej energii seksualnej?

Zapraszamy na drugą, zaawansowaną edycję fascynującej podróży w głąb naszej własnej seksualności, w której przyjrzysz się relacji ze sobą, odkrywając i uwalniając blokady emocjonalne i przekonania utrudniające swobodny przepływ własnej energii seksualnej.

Czytaj więcej: 5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI edycja 2022