Dokąd płynie moja energia życiowa?

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: wtorek, 05, listopad 2019

Dokąd płynie moja energia życiowa?

Wrocław 17 listopada 2019 r.
Najnowsze ustawienia systemowe z Jackiem Borowiczem

Wielu z nas doświadcza rozmaitych stanów utraty energii życiowej. Chroniczne zmęczenie, apatia, wypalenie zawodowe… Tłumaczymy sobie, że to pogada, tempo współczesnego życia, nawał obowiązków, że – z różnych powodów - jesteśmy jedyni i niezastąpieni. W skrajnych przypadkach mierzymy się z chorobami dotykającymi nas samych albo naszych bliskich. W naturalny ludzki sposób szukamy diagnozy medycznej, która wyjaśni nasz stan - i leku, który można by zażyć w takich sytuacjach. W naturalny ludzki sposób chcemy odciąć się od bólu i cierpienia. Warto jednak spojrzeć w głąb zachodzącego procesu…Jak to robisz, że tracisz swą energię życiową? Być może poświęcasz ją w imię miłości  - będąc związaną/ związanym  z jakąś ważna osobą z naszej historii rodzinnej i jej losem…być może choroba opowiada jakąś ważną historię, która musi być w końcu usłyszana…być może choroba woła już  o uzdrowienie a apatia o radość życia?


Jeśli więc:
 - chcesz pracować z tematami braku energii życiowej, złego samopoczucia o nieustalonej przyczynie lub choroby, 
 - chcesz odczytać rodowe wzorce i powiązania kryjące się za oddawaniem swojej siły życiowej lub z chorobą,
 - chcesz przekroczyć wzorce życiowe i powtarzające się schematy ograniczające Cię w obszarze zdrowia i dobrego samopoczucia,
- chcesz zapoznać się ze sposobem pracy w ramach ustawień systemowych, lub
 - jesteś gotowa/gotowy podjąć indywidualną pracę nad każdym innym istotnym dla Ciebie tematem…
…to zapraszam Cię na warsztat, dający możliwość pracy w grupie połączonej z rozwiązywaniem swojego problemu na jej forum (ustawienie indywidualne) oraz aktywnego, inspirującego do własnej przemiany uczestnictwa w pracach ustawieniowych innych osób.

Warsztaty prowadzi dr Jacek Borowicz, pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia, praktyk NLP oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie, wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych (AWF Wrocław), a na co dzień nauczyciel akademicki. Metodę ustawień systemowych doskonali we współpracy i pod superwizją Heiko Hinrichsa ( Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie).

Czas: niedziela 17 listopada 2019 r. godz. 10.00 – 17.00.
Miejsce: Wrocław, ul. Podwale 65/1.
Informacje, zapisy i sprawy organizacyjne:
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 607288322.