Otwierając się na Nowe. Edycja wrocławska

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: środa, 18, grudzień 2019

OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE. Noworoczny warsztat ustawieniowy z  Jackiem Borowiczem

Wrocław 18 stycznia 2020 r.

 

Początek nowego roku to okazja do spotkania z tym, co… Nowe. Czekając na jego nadejście zwyczajowo oddajemy się snuciu marzeń, wizji, formułowaniu planów, składaniu obietnic , podejmowaniu postanowień… Początek nowego roku to czas, kiedy doświadczamy niezwykłej, lotnej energii która zachęcają nas do rozpoczynania, sięgania dalej , wyruszania w podróż. Ustawienia systemowe kojarzą się z pracą dotycząca przeszłości. Potencjał tej metody jest jednak znacznie większy. Uzdrawiając nasze korzenie tworzymy sobie warunki do wzrostu i rozkwitu TERAZ oraz otwieramy drzwi temu,  co przyjdzie JUTRO… W języku polskim mamy takie określenie, mające niekiedy pejoratywny wydźwięk – mówimy bowiem : „…on/ona jest dobrze ustawiony”. A może jednak kryje się w tym  pozytywna intuicja…? A więc - czemu nie? Czy chcesz się dobrze ustawić na nowy 2020 rok?

Zapraszamy Cię na warsztaty, na których poprzez udział w pracach indywidualnych i grupowych będziemy odpowiadać sobie między innymi na pytania:

 

➢ jak świadomie pracować nad swoimi celami, planami i marzeniami na rok 2020 przy pomocy metody ustawień systemowych?

➢ jaki kierunek poruszania się jest dla mnie najbardziej właściwy w nowym roku?

➢ jak ustalić czego potrzebuję, aby dojść tam gdzie pragnę?

➢ jak realizować swoje cele przekraczając ograniczające Cię wzorce życiowe, pozostając przy tym żywą częścią swego rodu i czerpiąc z niego energię pomyślności?

➢ jak uzyskać zgodę i wsparcie swego systemu rodowego na pójście na przód i przekroczenie osiągnięć swoich przodków?

 

Formuła zajęć: wszyscy uczestnicy będą brać udział w szeregu ćwiczeń i prac grupowych i indywidualnych bazujących na metodzie ustawień systemowych. Będziemy  min. pracować ze swoją wizją roku 2020 wraz z kluczowymi celami jakie się w niej zawierają, będziemy te cele badać i weryfikować w kontekście naszego systemu rodowego. Będziemy poszukiwać zasobów i wsparcia systemowego dla ich realizacji. Osoby zainteresowane mogą ponadto zgłosić chęć indywidualnego ustawienia podejmując temat/problem życiowy kluczowy dla siebie w perspektywie doświadczenia szczęśliwego nowego  roku 2020. 

 

Warsztaty prowadzi dr Jacek Borowicz, pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia, praktyk NLP oraz trener umiejętności społecznych, przydatnych do funkcjonowania w biznesie, wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych (AWF Wrocław), a na co dzień nauczyciel akademicki. Metodę ustawień systemowych doskonali od 2008 roku na szkoleniach                   i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a ( Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie). 

 

Czas: 18 stycznia 2020 r. godz. 10.00 – 18.00 sobota. W przypadku dużej ilości zgłoszeń proponować będziemy dodatkowy dzień zajęć, 19 stycznia 2020 r.  10.00-15.00 niedziela (w trakcie zajęć przewidziane przerwy). 

Informacje, zapisy i sprawy organizacyjne: 

E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

TELEFON: 607288322