Konstelacje Przyszłości 2022

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: niedziela, 03, październik 2021

Akademia Życia oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na

Konstelacje Przyszłości 2022

25 - 28 listopada 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

 Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami naszego Ciała, Umysłu i Duszy. Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana? Czy też, skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Ponieważ zbliżamy się do kolejnego 2022 roku, jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. Inspirowani ustawieniami systemowymi stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2022. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną Konstelacją Przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

W atmosferze lekkości i przepływu połączymy się także z tradycją Katarzynkowo - Andrzejkową wchodząc w sobotni krąg wróżebny. Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

 

MIEJSCE: Pensjonat Monte Luna, Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry (dolnośląskie).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 501 625 528

 

Pełna informacja o warsztacie, opłatach i warunkach uczestnictwa:

https://www.agnieszkajurko.pl/aka.../897-andrzejki-2021.html