„5 wymiarów dobrej przyszłości” - Jacek Borowicz i Paweł Trzcińsk 10.11.2022 - 13.11.2022

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: piątek, 23, wrzesień 2022

Akademia Życia oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na warsztat

„5 wymiarów dobrej przyszłości”

Jacek Borowicz i Paweł Trzciński

10-13 listopada 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana? Czy skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy? Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia - do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami naszego Ciała, Emocji, Umysłu i Duszy.

Przyszłość to wymiar naszej egzystencji, który jeszcze nie istnieje i mówi się, że lepiej pozostać tu i teraz nie tracą czasu na strach przed nią. Nie mniej jednak właśnie tu i teraz istnieją nasze wyobrażenia i przekonania o przyszłości. Tu i teraz powstają także zasoby, umiejętności i relacje stanowiące jej fundament. Na te aspekty przyszłości możemy mieć wpływ kształtując je i zmieniając tak by dodawały nam lekkości na naszej drodze ku nowemu.

Ponieważ zbliżamy się do kolejnego 2023 roku, jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. W ramach naszego spotkania proponujemy Tobie udział w bloku autorskich zajęć Jacka Borowicza. Inspirowani ustawieniami systemowymi i programowaniem neurolingwistycznym (NLP) stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2023. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną Konstelacją Przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego wraz z Pawłem Trzcińskim zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Jacek Borowicz - pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1988 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności społecznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Wieloletni praktyk rebirthingu i NLP. Od 2008 roku pracuje metodę ustawień systemowych, doskonaląc się min. na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a (Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie). Inspiruje się także metodą Katy Byron i metodą Sedony. Jest także aktywnym artystą - pieśniarzem grającym na gitarze i śpiewającym autorskie ballady.

Paweł Trzciński - jest profesjonalistą IT i realizatorem dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 16 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

OPŁATY:

1) warsztaty rozwoju osobistego: 770 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 670 zł.

2) zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 720 zł (3 dni x 240 zł, pensjonat dolicza vat w przypadku prośby o wystawienie faktury za zakwaterowanie/wyżywienie). Możliwe zakwaterowanie w jedynkach/dwójkach w domkach oddalonych k. 500 m od głównego budynku. Cena zawiera także 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

• warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,

• ilość miejsc ograniczona, max 20 uczestników,

• pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,

• zaczynamy w czwartek 10 listopada kolacją o godz. 18.00, kończymy w niedzielę 13 listopada obiadem o 13.00,

• strona www Akademii Życia: https://www.akademiazycia.pl/

 

MIEJSCE: Pensjonat Monte Luna, Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry (dolnośląskie).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 501 625 528

 

Pełna informacja:

https://www.agnieszkajurko.pl/aka.../927-andrzejki-2022.html