Jesteś Zmianą - Warsztaty rysunku eMOCjonalnego i ustawień hellingerowskich Rybnik 16-17 marca 2024 (2)

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: wtorek, 05, marzec 2024

Czy planujesz wprowadzenie konkretnych zmian w swoim życiu? A może masz dopiero poczucie, że w takim czy innym jego obszarze coś nie działa tak, jak trzeba i warto by poszukać nowych, świeżych pomysłów? Zapraszamy Cię na warsztaty, na których będziesz mogła/będziesz mógł pracować nad tematem konkretnej zmiany, jakiej chcesz dokonać w wybranym obszarem swojego życia. Możesz zatem przyjść z zamiarem zbadania, doprecyzowania, zweryfikowania lub uruchomienia pewnego mniej lub bardziej skrystalizowanego, „gotowego” pomysłu na Zmianę - ale możesz też przyjść z intencją znalezienia możliwe najlepszego pomysłu na tę upragnioną Zmianę.

W trakcie naszych warsztatów: - dzięki twórczej pracy techniką rysunku emocjonalnego wyjdziesz poza ograniczenia świadomego, racjonalnego umysłu i stworzysz wizję upragnionej zmiany kodując za pomocą kształtów, linii i kolorów niezbędne dla osiągnięcia Zmiany pomysły, zasoby, procesy i etapy działania. Stworzona przez ciebie wizja plastyczna pozostanie z Tobą po warsztatach jako energetyczny nośnik Twojej intencji dokonania zmiany. - dzięki wykorzystaniu ustawień systemowych (ustawień hellingerowskich) spotkasz się „twarzą w twarz” z upragnioną Zmianą i przyjrzysz się jej miejscu w historii i teraźniejszości Twojego życia. Zbadasz jej sens i cel w kontekście swojego systemu rodowego oraz przepracujesz aktywnie to, co hamuje i to co wspiera jej wprowadzenie w życie.

 

Warsztaty poprowadzą:

 Kornelia Popek - malarka, nauczycielka jogi , masażystka dźwiękiem. W 2006 roku założyła autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych w Rybniku. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne oraz nauczycielem jogi w tradycji Sivanandy. Ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna w specjalności techniki malarskie    i projektowanie witrażu.  Pracą z dźwiękiem zajmuje się od 17 lat ( w tym kurs masażu oraz gry   na gongu u Don Conreaux) w zakres tego wchodzi indywidualny masaż, sesje relaksacyjne oraz udział w różnych projektach związanych z połączeniem dźwięku, ruchu czy tworzenia przestrzeni dźwiękowej do sesji malowania spontanicznego. Od 2017 roku wraz z muzykiem Michaelem Jonesem tworzy projekt nazwany MUZYTACJA czyli Muzyczna Przestrzeń Medytacji. Współpracuje również z wrocławską Akademią Życia (od 2005 roku).

Jacek Borowicz - pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod twórczego rozwiązywania problemów oraz rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1986 r.) animator wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl ), praktyk rebirthingu oraz NLP oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Od 2008 roku pracuje metodę ustawień systemowych prowadząc warsztaty grupowe oraz sesje indywidualne. Razem    z Pawłem Trzcińskim rozwija metodę pracy w tzw. 5 Wymiarach ( www.5wymiarów.pl) Inspiruje się także min. metodami Katy Byron, Sedony. Od kilku lat doświadcza roli trzymającego przestrzeń we wrocławskim męskim kręgu „Droga Mężczyzny” oraz współtworzy warsztaty w ramach Kuźni Warsztatowej Męskiego i Kobiecego pod egida Kręgu „Droga Mężczyzny”. Łącząc różne metody wypracował własne, unikalne bazujące na empatii i wspieraniu ludzkiej kreatywności podejście do pracy z drugim człowiekiem. Z lekkością i radością wyraża się także poprzez rysunek oraz tworzenie krótkich form literackich, w których daje wyraz swojej pasji snucia inspirujących opowieści. Jako aktywny muzyk (gitarzysta) i wokalista, twórca autorskich ballad zajmuje się także pracą z głosem.

 

Kiedy : 16 marca sobota od 10.oo do 18.oo  -  17 marca niedziela od 10.oo do 16.oo

                                   W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy.

             Miejsce:  Pracownia   Jogi  Kornelii Popek    ul. Wyzwolenia 87,    RYBNIK

 

  Informacje, zapisy i sprawy organizacyjne: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     tel: 607 559 234